Dolby Atmos®

Võimas heli, veel võimsam kinoelamus!

Heli, mida saad tunda

Kaasaegse Dolby Atmos® tehnoloogiaga saate nautida ülimat helielamust valitud Apollo kinodes. Spetsiaalselt Apollo Kino saalidele projekteeritud meeliraputavalt detailne ja võimas ruumiline helisüsteem Dolby Atmos® muudab filmielamuse uskumatult reaalseks.


Sisene Dolby Atmos®-ega uude helimaailma!

See on hüpe ruumilisest helist edasi, haarates sind kaasa loosse liikuva heliga, mis täidab kinoruumi, et pakkuda meelelahutuse esmaklassilist heli. Kaasahaarav Dolby Atmos® on heli, mida saab justkui tunda. Tunneta, kuidas inimeste, kohtade, asjade ja muusika helid ärkavad ellu ja liiguvad läbi ruumi.

Kui stereo on limiteeritud kahe helikanaliga, siis Dolby Atmos®-e puhul tõlgendatakse ja luuakse helisid objektidena, mis võimaldavad mängida heliga 3D-ruumis. Tulemuseks on filmielamus, mille heli ei piirdu vertikaalse või horisontaalse liikumisega, vaid ümbritseb sind olenemata kinosaali istekohast - sinu kõrval, kohal või hoopiski sinust eemal.

Filmidele eraldi Dolby Atmos® heli loomes võetakse filmides olevad heliefektid ja liigutatakse neid digitaalselt kolmemõõtmelises ruumis. Tegemist on justkui kuulaja ümber loodud helimulliga, mis võimaldab püüda kinni filmielamusel kõik pisikesed detailid, et panna sind filmi keskel tundma osana loost.

Apollo Kinos saab Dolby Atmos®-e taustal filme nautida:
Apollo Kino Mustamäe 1., 2. ja 4. saalis
Apollo Kino Coca-Cola Plaza 1. saalis
Apollo Kino Solarise 3. saalis 
Apollo Kino Lõunakeskuse 1., 2. ja 3. saalis
Apollo Kino Astri 1. saalis

Hetke kinokavas olevatest filmidest on Dolby Atmos®-e jaoks loodud heli filmidele:
1. märts - Düün: teine osa
24. aprill - Kaskadöör
10. mai - Ahvide planeedi kuningriik
24. mai - Furiosa: Mad Maxi saaga
7. juuni - Bad Boys: Ride or Die