Ettevõttest

APOLLO KINO kuulub oma 18 kinokeskusega üle Baltikumi Apollo Gruppi.

Apollo Grupp on tänaseks ühest väärt raamatupoest kasvanud Eesti suurimaks meelelahutusettevõtteks. Meie kliente ootab Eestis lisaks kaasaegsetele kinokeskustele ka 18 hubast raamatukauplust, 9 värskendavat Blenderi mahlabaari, 3 kiusatust tekitavat IceCafé jäätisebaari, 3 esinduslikku O'Learyse meelelahutuskeskust, 4 itaaliapärast Vapiano restorani ning 6 maailmakuulsat KFC kiirtoidurestorani. Ja me jätkame hoogsalt, et pakkuda sisukat meelelahutust uute kinode, poodide, vabaajakeskuste ning põnevate toodetega.

 

Apollo olemus

Apollo visioon on olla suurim, efektiivseim ja kaasaegseim meelelahutusettevõte Eestis.

Apollo missiooniks on pakkuda mugavat ostukeskkonda, sõbralikku ja asjatundlikku teenindust ning parimat meelelahutust üle Eesti.

Meie väärtused on mängulisus, uuendusmeelsus, julgus, asjatundlikkus ja austus.

Apollokatena oleme oma ala fännid – soovime avardada enda ja klientide silmaringi, pakkuda sisukat meelelahutust ning muuta maailma rõõmsamaks.

 

Apollo Klubi

Apollo Grupi ettevõtete kõikide klientide ühine lojaalsuprogramm on Apollo Klubi. Apollo Klubiga liitujat ootavad lati arvestatavad soodustused, kingitused ja boonused kogu grupi teenustelt ja toodetelt. Samuti on Apollo kinkekaardid kasutatavad nii kauplustes, e-poes, kinodes kui ka kohvikutes. Kõik hinnasoodustused kehtivad kohe Apollo klubiliseks registreerimisel ja ID-kaardi põhiselt. Oma soodustuste seisu saad jälgida reaalajas äpilahendusega. Igakuiselt valime Apollo Klubi liikmetele eriti hea hinnaga pakkumised meie kõikide pakutavate toodete hulgast.

 

Apollo Kino

APOLLO KINO on 12 kinokeskuse ja 54 saaliga Eestis suurim kinooperaator, pakkudes Eesti kvaliteetseimat kinoelamust täna Pärnu keskuses, Tartus Lõunakeskuses, Eedeni Keskuses ja Tasku keskuses, Narvas Astri keskuses, Kuressaares Auriga keskuses, Tallinnas Coca-Cola Plazas, Solarise, Mustamäe, Ülemiste ja Kristiine keskustes ning Jõhvis Pargi keskuses.
2019. aastal avasime esimesed kinod ka Lätis ja Leedus ning tänaseks on Baltikumis kokku juba 15 kino.

Põhjuse kino külastamiseks leiab alati – alustades suurepärastest filmidest, fantastilistest näitlejatest ja tehnilisetest lahendustest kuni selleni välja, et Apollo Kino on hubane ja uuendusmeelne koht, kuhu on alati hea tulla. Meie teenindajad on sõbralikud, asjatundlikud ja mängulised. 
Siinkohal toome välja vaid mõned põhjused, mis teevad meist unikaalse, innovatiivse ja parima meelelahutusliku koha: 

Apollo Staaritoolid on meie klientide südamed võitnud reguleeritava jala- ja seljatoega luksuslikud nahktoolid. Toolidesse integreeritud seadmest on võimalik privaatselt ja mugavalt tellida Apollo baarist ja restoranidest jooke, snäkke, kokteile ja muud põnevat, mida menüü pakub

Apollo paaristoolid ja -diivanid pakuvad kodusohvast veelgi mugavamat kinoelamust ja sobivad suurepäraselt koos kaaslasega filmi nautimiseks, viies kinokogemuse täiesti uuele tasemele.

Uusim tipptasemel kinotehnika, millega on variustatud kõik Apollo Kino kinosaalid, muudab filmielamuse uskumatult reaalseks. Kõige märkimisväärsemad neist on Barco RGB laserprojektorid, mille üliterav 4K resolutsioon muudab filmielamuse uskumatult reaalseks. Kinosaalides on maailmas auhinnatud Harkness kinoekraanid ja spetsiaalselt Apollo Kino saalidele projekteeritud meeliraputavalt detailne ja võimas helisüsteem.

Kõik Apollo kinod on üles ehitatud iseteenindusliku kino kontseptsiooni alusel, mis võimaldab tasuda kinopiletite ja kinosnäki eest ilma järjekorras seismata ning kontaktivabalt.

Parim koht ürituse korraldamiseks.

Tänu avaratele, hästi ventileeritud saalidele, suurtele ekraanidele, tipptasemel tehnilisele võimekusele ja parimale pildile ning helile on kino suurepärane võimalus mistahes ürituste korraldamiseks. Olgu selleks konverents, seminar või lihtsalt tore koosviibimine heade sõprade, partnerite või kolleegidega - pakume kinoruumi, mis lööb iga esitluse ekraanil särama!

Lisaks tavasaalidele, on privaatseteks vastuvõttudeks avatud meie peosaalid või üldala, kus enne või pärast üritust nautida tervitusjooki ja suupisteid.

Apollo Kino toetuspõhimõtted. 

Apollo Kino esimene armastus on loomulikult filmid, filmimaailm ja kõik sellega seonduv. Soovime olla kinokultuuri arendajad Eestis ja kino- ning filmimaailma arengu innustajad. Sellest peame kinni ka oma toetusprojektide valikul.

Palume, et toetussoov oleks meile esitatud ülevaatlikus ja kirjalikus vormis ning vähemalt 1 kuu enne sündmuse toimumist meiliaadressile turundus@apollokino.ee  

Ootame Sind kinno ja soovime, et naudiksid oma vaba aega!

Apollo Kino OÜ


Tartu maantee 80d
10112 Tallinn, Harjumaa

Telefon: +372 6 800 700
Faks: +372 6 336 028
info@apollokino.ee

Koostööpakkumised: turundus@apollokino.ee
Press: press@apollokino.ee


Äriregistri kood: 12383294
Käibemaksukohuslase number: EE101665247
Swedbank a/a EE092200221057867761

www.apollokino.ee

Apollo Kino Solaris
Solaris Keskus, Estonia pst 9, TALLINN

Apollo Kino Mustamäe
Mustamäe Keskus, A. H. Tammsaare tee 104a, TALLINN

Apollo Kino Ülemiste
Ülemiste keskus, Suur-Sõjamäe 4, TALLINN

Apollo Kino Coca-Cola Plaza
Hobujaama 5, TALLINN

Apollo Kinorestoran (O'Learys meelelahutuskeskus)
Kristiine Keskus, Endla 45, TALLINN

Apollo Kino Pärnu
Pärnu Keskus, Aida 7, PÄRNU

Apollo Kino Astri
Astri Keskus, Tallinna mnt 41, NARVA

Apollo Kino Lõunakeskus
Lõunakeskus, Ringtee 75, TARTU

Apollo Kino Tasku
Tasku keskus, Turu 2, TARTU

Apollo Kino Saaremaa
Auriga Keskus, Tallinna tn 88, KURESSAARE

Apollo Kino Eeden
Eedeni Keskus, Kalda tee 1c, TARTU

Apollo Kino Jõhvi
Pargi Keskus, Puru tee 1, JÕHVI