Apollo Kino Lõunakeskus

Tartus, Lõunakeskuse teisel korrusel tervitab kinosõpru kuue saaliga Apollo Kino Lõunakeskus.
Esitleme kõikides oma kinosaalides absoluutset maailma tippkvaliteeti kinotehnikas. Apollo Kino Lõunakeskuse 1., 2. ja 3. saalis on spetsiaalselt Apollo Kino saalidele projekteeritud meeliraputavalt detailne ja võimas ruumiline helisüsteem Dolby Atmos, mis muudab filmielamuse uskumatult reaalseks.
Saamaks parimat elamust ootavad teid ligi 1000 mugavat kinotooli, mis pakuvad ohtrasti ruumi ning privaatsust peredele, sõpradele ja armastatutele. Sea end mugavalt sisse nahast klubitoolil, paarikestele loodud paaristoolil või kinostaari väärilisel staaritoolil ning lase end võluda võimsal helil ning pildil, mida kino Sulle pakub.

Apollo Kino Lõunakeskuse pärliks on APOLLO MAX esindussaal, mis võimaldab oma erilise heli- ja tehnilise lahendusega pakkuda vaatajale veelgi võimsamat elamust. Saalis ootavad Sind ainulaadsed igale maitse mõeldud eritüüpi toolid. Laiad, ergonoomilised ja jalgadele palju ruumi lubavad MAXitoolid, paaristoolid ja paarisohvad ning loomulikult ka staaritoolid. Kuid APOLLO MAX ei sära vaid laia toolide valikuga. Saali markeriks on esmaklassiline laserprojektor ning ruumiline heli, mis tekitavad tunde justkui astuksid ise ekraanile ning mängiksid kõrvalosa oma lemmikfilmis.

Apollo Kino Lõunakeskuses saad kinohüvesid nautida ka ilma filmi vaatamata Apollo Star Lounge’s. Apollo Star Lounge’i menüüs on erinevaid maitsvaid jooke ja toekamat söögipoolist ning meelt saab lahutada enne või pärast filmi kiire piljardimänguga. Lisaks on Apollo Kino Lõunakeskuses privaatne peoruum, kus pidada maha mõni koosolek või sõpradest superkangelastega hoopis tordi saatel sünnipäeva tähistada. Kuni 30 inimest mahutav peoroom on varustatud eraldi tualettruumi, garderoobi ning LED-ekraanidega, millelt saab jälgida meelepärast vaatamist.

Apollo Kino Lõunakeskus on suurepärane valik ka ettevõtete ürituste, sündmuste ning koosviibimiste pidamiseks. Loe lähemalt Apollo kinodest ja ürituste korraldamise võimalustest siin:

Vaata kataloogi

Saalid

 • 1. Apollo MAX
  2. Saku saal
  3. saal
  4. saal
  5. saal
  6. saal
 • Kohtade arv
  317
  163
  163
  104
  104
  96
 • Klubitoolid
  239
  134
  134
  82
  82
  75
 • Paaristoolid
  40
  16
  16
  12
  12
  12
 • Staaritoolid
  38
  13
  13
  10
  10
  9

Saaliplaanid

Apollo Kino Lõunakeskus saalides mõnus valik mugavaid kinotoole igale maitsele!

Klubitoole on igas saalis kõige rohkem, tegemist on tavaliste, kuid väga mugavate istekohtadega. Toolil on käetoed ning topsihoidja.

Paarisdiivanid sobivad suurepäraselt koos kaaslasega filmi nautimiseks, pakkudes kinosaalis kodudiivani mugavust. Toolil on kaks kohta ning mõlemal pool liigutatav laud topsihoidjatega.

Staaritoolid on reguleeritavad tugitoolid, mida on võimalik sättida endale mugavasse asendisse, lisaks on toolil liigutatav laud topsihoidjaga. Tooli kõige suurem eelis on lauateenindus, seega saali võib jalutada tühjade kätega. Kahe tooli vahel on spetsiaalse rakendusega nutiseade, kust tellides teenindajad tooted kohale toimetavad.

Piletihinnad

 • E-R kuni 16:59

  E-N alates 17:00

  Reedel alates 17:00,
  laupäeval, pühapäeval,
  riiklikel pühadel
  ja koolivaheaegadel

 • Tavapilet
  Apollo 
  Klubilisele

  Tavafilmid
  6,99 €
  Tavahind 7,77 €
  Tavafilmid
  7,99 €
  Tavahind 8,88 €
  Tavafilmid
  8,99 €
  Tavahind 9,99 €
 • Tudengipilet
  Õpilase pilet
  Apollo Klubilisele

  Tavafilmid
  4,99 €
  Tavahind 5,54 €
  Tavafilmid
  5,99 €
  Tavahind 6,66 €
  Tavafilmid
  7,99 €
  Tavahind 8,88 €
 • Pensionäri pilet

  Tavafilmid
  4,99 €
  Tavafilmid
  7,99 €
  Tavahind 8,88 €
  Tavafilmid
  8,99 €
  Tavahind 9,99 €
 • Lastepilet
  (kuni 12 a k.a.)

  Tavafilmid
  4,99 €
  Tavafilmid
  5,39 €
  Tavafilmid
  5,99 €

Kontakt ja asukoht

Apollo klienditugi:
6 800 700 (E-R 10-16)
info@apollokino.ee

Väljaspool klienditoe tööaega palume tekkinud küsimuste ja muredega pöörduda kino piletikassasse.

Apollo Kino Lõunakeskus avatakse 15 minutit enne esimese seansi algust, kuid mitte enne kella 10.00 ja suletakse 15 minutit pärast viimase seansi algust!

Lõunakeskus Ringtee 75, 50501 Tartu

Pane tähele! Pärast viimaseid seansse pääseb Lõunakeskusest välja kino korrusel olevast katuseparklast ning Takko ja Taluturu vahel olevast uksest.
Parkimise info leiab Lõunakeskuse kodulehelt.