Lasteaed/kool kinno

Soovid oma klassi või rühmaga ühiselt kvaliteetset meelelahutust nautida? Tulge Apollo Kinno!

Kindlasti olete mõelnud mida toredat, ent samas harivat võiks ette võtta koos oma klassikaaslastega või lasteaiarühmaga?

Kino – see on meelelahutus, looming, tunded ja emotsioonid! Lisaks Hollywoodi suurfilmidele, linastub meie kinos palju silmaringi laiendavaid ja raamatutel põhinevaid filme ning loomulikult ka kodumaiste filmitegijate parimaid teoseid. Apollo Kino pakub võimalust tulla kogu klassiga imelistest filmielamustest osa saama. Kinokavast leiab vastavalt žanrile meelepärast vaatamist igale vanusele ja huvile.

Apollo Kino hariduslik filmiarhiiv!

Oleme loonud koolidele lisaks kavas olevale kinoprogrammile ka filmiarhiiv, kuhu on kogutud nii välismaiseid kui ka kodumaiseid linateoseid, mis peaksid eelkõige õpilasi kaasa haarama, neis mõtteid äratama ning andma õppetegevuseks sobivat ainest.

Sinna hulka kuuluvad erinevad žanrid, meelahutuslikest animatsioonidest kuni sügavamõtteliste dokumentaalide ja ajaloodraamadeni välja.

Õpilane

2D

5 €

3D

6 €

ICE Theaters®, luks- ja kinorestorani kinosaal

8 €

Õpetaja

2D

0 €

Iga 10 lapse kohta

3D

0 €

Iga 10 lapse kohta

ICE Theaters®, luks- ja kinorestorani kinosaal

0 €

Iga 10 lapse kohta

Pakume võimalust korraldada lasteaiarühmale või klassile ühist kinokülastust ka privaatseansil. Broneerime teile kinos olemasolevate filmide või juba kinokavas olnud filmide hulgast eelistatud seansi.

Privaatseansi puhul soovitame arvestada hommikuste aegadega. Kinokülastuse broneerimiseks palume võimalusel oma soovidest ette teatada vähemalt kümme päeva.

Grupikülastuseks palume täita allpool asuv eelregistreerimise ankeet, et saaksime koos leida teile kõige meelepärasema seansi ja broneerida teile kohad.

Apollo Kino Coca-Cola Plazas, Lõunakeskuses, Eedenis, Taskus, Saaremaal, Jõhvis ja Narvas pakume ka võimalust tutvuda kinodega lähemalt kinoekskursioonil.
Ühe inimese hind kino tutvustavale tuurile on 2 €. Palume ekskursiooni soovist teada anda ankeedi lisainfos.

  • Iga 10 õpilase kohta üks tasuta õpetajapilet!
  • Laste gruppide õpetajaid, treenereid ja juhendajaid täname kinokülastuse broneeringu eest Apollo Kino kinkepiletiga! Kinkepileti väljastame vaid kinokülastuse broneerijale.
  • Kõiki õpetajaid tervitame klassiga kinokülastusel kuuma kohviga, mida filmi kõrvale nautida.
  • Pakkumine kehtib seanssidele esmaspäevast reedeni kuni 17.00 (v.a. pühad ja koolivaheaeg).
  • Kohal palume olla vähemalt 15 minutit enne seansi algust.
  • Kinokava koostatakse ette üheks kinonädalaks, sama nädala reedest järgmise nädala neljapäevani. Uue nädala kava avaldatakse teisipäeva õhtul.
  • Piletite väljaostu kino piletikassast koordineerib grupijuht/õpetaja.
  • "Kool kinno" uudiskirjaga liitumise privaatsustingimustega tutvu SIIN

NB! Grupikülastuse soodustust pakume ka linnalaagritele ja noortekeskustele.

Tammsaare pakett

Esmakordselt pakume kooliklassidele uut Tammsaare-nimelist kino+muuseum paketti, mis võimaldab mitmekülgse kultuurielamuse põimides Eesti kirjandusklassika, kinoelamuse ja muuseumikülastuse!

Tutvu lähemalt Tallinna mängufilm „Elu ja armastus“ ja muuseumitund „Suurim õnn on armastus“ paketiga SIIN.
Tutvu lähemalt Tartu mängufilm „Elu ja armastus“ ja muuseumitund „Kuidas uudised inimesteni jõuavad“ paketiga SIIN.

Vali külastatav kino

Kool

Kino külastavate õpetajate arv

Film

Kinosnäkkide pakett

Kas soovite lisaks piletitele kinosnäkke?

Haridusasutustele suunatud kinopakkumised

Koolide uudiskirjaga liitumise soov (Soovin saada uudiskirju ja pakkumusi Apollo Kinolt „Kool kinno“ projekti raames ja nõustun sel eesmärgil oma isikuandmete töötlemisega. Olen tutvunud isikuandmete töötlemise tingimustega Apollo kontserni Privaatsustingimustest. Tean, et võin nõusoleku iga hetk tagasi võtta loobudes uudiskirjast vastavas teates oleva lingi kaudu.)

Kontakt

Tasumisviis