Apollo Kino Jõhvi

Kümnes Apollo Kino - Apollo Kino Jõhvi asub Pargi kaubanduskeskuse esimesel korrusel. Kino kahe saali peale on kokku 178 ülimugavat kinotooli, mille hulgas on ka Apollo Kino klientide absoluutsed lemmikud – staaritoolid ja paarisdiivanid.
Meie klientide südamed võitnud staaritoolid on maailma mugavaimad nahktoolid, millel on reguleeritav jala- ja seljatugi. Toolidesse integreeritud seadmest on võimalik privaatselt ja mugavalt tellida kinobaarist jooke, snäkke, kokteile ning smuutisid. Lisaks saab otse toolist tellida ka maitsva eine Resto Park ja Mon Wok & Sushi menüüdest. Ainulaadsed paarisdiivanid sobivad suurepäraselt koos kaaslasega filmi nautimiseks, pakkudes kinosaalis kodudiivani mugavust.
Apollo Kino Jõhvi saalid on varustatud tipptasemel kinotehnikaga, võimsate laserprojektorite, auhinnatud ekraanide ning spetsiaalselt Apollo Kino saalidele projekteeritud meeliraputavalt detailse helisüsteemiga.

Apollo Kino Jõhvi iseteeninduslikku müügiala kaunistab akendest paistev linnapark ja naturaalne valgus. Müügialalt leiab lisaks mitmekülgsele snäki- ja joogivalikule ka klientide poolt heakskiidetud iseteenindusliku jäätisekohviku Ice Café. Lisaks saab kinos nautida maitseelamusi Apollo Star baaris, kus valmistatakse kohvijooke hinnatud käsitöökohvist, värskendavaid smuutisid ja värvikaid kokteile. Kõiki maitsvaid jooke on võimalik tarbida nii filmi ajal kui ka kino lounge alal.

Apollo Kino Jõhvi on suurepärane valik ka ettevõtete ürituste, sündmuste ning koosviibimiste pidamiseks. Loe lähemalt Apollo kinodest ja ürituste korraldamise võimalustest siin:

Vaatan kataloogi

Saalid

 • 1. saal
  2. saal
 • Kohtade arv
  79
  99
 • Klubitoolid
  58
  70
 • Paaristoolid
  10
  10
 • Staaritoolid
  11
  19

Saaliplaanid

Apollo Kino Jõhvi saalides mõnus valik mugavaid kinotoole igale maitsele!

Klubitoole on igas saalis kõige rohkem, tegemist on tavaliste, kuid väga mugavate istekohtadega. Toolil on käetoed ning topsihoidja.

Paarisdiivanid sobivad suurepäraselt koos kaaslasega filmi nautimiseks, pakkudes kinosaalis kodudiivani mugavust. Toolil on kaks kohta ning mõlemal pool liigutatav laud topsihoidjatega.

Staaritoolid on reguleeritavad tugitoolid, mida on võimalik sättida endale mugavasse asendisse, lisaks on toolil liigutatav laud topsihoidjaga. Tooli kõige suurem eelis on lauateenindus, seega saali võib jalutada tühjade kätega. Kahe tooli vahel on spetsiaalse rakendusega nutiseade, kust tellides teenindajad tooted kohale toimetavad.

Piletihinnad

 • Suvevaheajal, E-P

 • Tavapilet Apollo Klubilisele

  Tavafilmid
  7,69 €
  Tavahind 8,54 €
 • Tudengipilet
  Õpilase pilet
  Apollo Klubilisele

  Tavafilmid
  6,99 €
  Tavahind 7,77 €
 • Laste- (kuni 12 a k.a.) ja pensionäri pilet

  Tavafilmid
  Tavahind 5,49 €

Kontakt ja asukoht

Apollo klienditugi:
6 800 700 (E-R 10-16)
info@apollokino.ee

Väljaspool klienditoe tööaega palume tekkinud küsimuste ja muredega pöörduda kino piletikassasse.
Apollo Kino Jõhvi avatakse 15 minutit enne esimese seansi algust, kuid mitte enne kella 10.00 ja suletakse 15 minutit pärast viimase seansi algust!
 
Pargi Keskus Puru tee 1, Jõhvi

Parkimise info leiab Pargi Keskuse kodulehelt.