Apollo Kino Eeden

Apollo Kino Eeden pakub tartlastele Eedeni Keskuses kolme kinosaali jagu kvaliteetset kinoelamust. Ligi 500 filmihuvilist mahutava kino igas saalis on kudrutajatele ja privaatsuse armastajatele mõeldud paaristoolid ning tõsiusulistele kinostaaridele ettenähtud Apollo kontseptsiooniga staaritoolid. Kui paaristoolid on mõeldud mugavaks filmi nautimiseks kahekesi ühel toolil, siis staaritooli külastajat ootab ees veelgi erilisem kinoelamus – isereguleeritav pea- ja seljatugi ning mugav tellimuse esitamine otse kinosaali.

Apollo Kino Eedeni pärliks on APOLLO MAX esindussaal, mis võimaldab oma erilise heli- ja tehnilise lahendusega pakkuda vaatajale veelgi võimsamat elamust. Saalis ootavad Sind ainulaadsed igale maitse mõeldud eritüüpi toolid. Laiad, ergonoomilised ja jalgadele palju ruumi lubavad MAXitoolid, paaristoolid ja paarisohvad ning loomulikult ka staaritoolid. Kuid APOLLO MAX ei sära vaid laia toolide valikuga. Saali markeriks on esmaklassiline laserprojektor ning ruumiline heli, mis tekitavad tunde justkui astuksid ise ekraanile ning mängiksid kõrvalosa oma lemmikfilmis.

Apollo Kino Eeden on suurepärane valik ka ettevõtete ürituste, sündmuste ning koosviibimiste pidamiseks. Loe lähemalt Apollo kinodest ja ürituste korraldamise võimalustest siin:

Vaata kataloogi

Saalid

 • 1. Apollo MAX
  2. saal
  3. saal
 • Kohtade arv
  264
  126
  121
 • Klubitoolid
  200
  103
  94
 • Paaristoolid
  24
  12
  14
 • Staaritoolid
  40
  11
  13

Saaliplaanid

Apollo Kino Eeden saalides mõnus valik mugavaid kinotoole igale maitsele!

Klubitoole on igas saalis kõige rohkem, tegemist on tavaliste, kuid väga mugavate istekohtadega. Toolil on käetoed ning topsihoidja.

Paarisdiivanid sobivad suurepäraselt koos kaaslasega filmi nautimiseks, pakkudes kinosaalis kodudiivani mugavust. Toolil on kaks kohta ning mõlemal pool liigutatav laud topsihoidjatega.

Staaritoolid on reguleeritavad tugitoolid, mida on võimalik sättida endale mugavasse asendisse, lisaks on toolil liigutatav laud topsihoidjaga. Tooli kõige suurem eelis on lauateenindus, seega saali võib jalutada tühjade kätega. Kahe tooli vahel on spetsiaalse rakendusega nutiseade, kust tellides teenindajad tooted kohale toimetavad.

Piletihinnad

 • E -R kuni 16:59

  E - N alates 17:00

  Reedel alates 17:00,
  laupäeval, pühapäeval,
  riiklikel pühadel
  ja koolivaheaegadel

 • Tavapilet
  Apollo Klubilisele

  Tavafilmid
  6,99 €
  Tavahind 7,77 €
  Tavafilmid
  7,99 €
  Tavahind 8,88 €
  Tavafilmid
  8,99 €
  Tavahind 9,99 €
 • Tudengipilet
  Õpilase pilet
  Apollo Klubilisele

  Tavafilmid
  4,99 €
  Tavahind 5,54 €
  Tavafilmid
  5,99 €
  Tavahind 6,66 €
  Tavafilmid
  7,99 €
  Tavahind 8,88 €
 • Pensionäri pilet

  Tavafilmid
  4,99 €
  Tavafilmid
  7,99 €
  Tavahind 8,88 €
  Tavafilmid
  8,99 €
  Tavahind 9,99 €
 • Lastepilet
  (kuni 12 a k.a.)

  Tavafilmid
  4,99 €
  Tavafilmid
  5,39 €
  Tavafilmid
  5,99 €

Kontakt ja asukoht

Apollo klienditugi:
6 800 700 (E-R 10-16)
info@apollokino.ee

Väljaspool klienditoe tööaega palume tekkinud küsimuste ja muredega pöörduda kino piletikassasse.

Apollo Kino Eeden avatakse 15 minutit enne esimese seansi algust, kuid mitte enne kella 10.00 ja suletakse 15 minutit pärast viimase seansi algust!

Kaubanduskeskus Eeden Kalda tee 1c, 50703 Tartu

Parkimise info leiab Eedeni Keskuse kodulehelt.