Apollo Kinkepass

Apollo Kino pakub oma klientidele ainulaadset võimalust kinkida 2 kuud tasuta filmielamusi oma headele sõpradele või miks ka mitte – iseendale.

Apollo Kinkepass on suurepärane kingitus tõelisele kinosõbrale, keda paeluvad kinomaastiku uusimad hitid. 2-kuuline Apollo Preemiumpassi kinkepass võimaldab külastada Apollo kinosid üle Eesti - seda just Sinu sõbrale, kallimale või kolleegile meelepärasel ajal!

Arvestades kasvavat nõudlust põnevate ja uute elamuste kinkimise järele, on Apollo Kinkepass suurepäraseks kingivalikuks jõulupidudel, sünnipäevadel, sõbrapäevadel või muudel tähistamist väärt tähtpäevadel ja sündmustel.

Kinkepass tuleb aktiveerida 3 kuu jooksul alates ostu sooritamise hetkest. Aktiveerimiseks peab kingisaaja Kinkepassile märgitud e-mailile saatma oma nime, isikukoodi ja e-maili ning Kinkepass aktiveeritakse 1 tööpäeva jooksul.

Apollo Kinkepassi tingimused

  • Apollo Kinkepassi soetada Apollo Kino kodulehelt või Apollo Kino müügipunktis. Apollo Klubilise konto olemasolu ei ole vajalik.
  • Apollo Kinkepass võimaldab kehtiva kinkepassi saajal, kes on selle vastavalt juhisele aktiveerinud, külastada Apollo kinosid 60 päeva jooksul endale sobival ajal nii, et talle kehtib igale filmile üks tasuta pilet.
  • Apollo Kinkepassiga annab selle omanikule õiguse külastada kinoseansse iga päev kinode lahtiolekuaegadel, kasutades klubitoole, paarisdiivaneid või -toole.

 

  • Pakett ei kehti Staaritoolide ja Kinorestorani kohtadele (v.a. kui on tasutud ettenähtud lisatasu 3,50 €); eriüritustel ja eriseanssidel kõikides Apollo kinodes.
  • Isik, kes saab paketi kingituseks, peab Apollo Kinkepassi aktiveerimiseks saatma passile märgitud e-posti aadressile oma isikuandmed, milleks on nimi, isikukood ja e-posti aadress.
  • Apollo Kinkepass aktiveeritakse 1 tööpäeva jooksul käesolevas punktis toodud andmete esitamisest Apollole.
  • Apollo Kinkepass tuleb aktiveerida 90 päeva jooksul alates selle ostmisest kuupäevast.