Telli üritus Apollo Kinos!

Soovid korraldada oma heade koostööpartnerite, sõprade või kolleegidega ürituse Apollo Kinos? Suurepärane!

Apollo Kino saalid ei ole ainult filmivaatamiseks - pakume oma mugavate kinosaalide ja kaasaegsete tehniliste lahendustega võimalust korraldada nii firmaüritusi, pressikonverentse, jõuluüritusi, koosolekuid, koolitusi, filmivaatamisi või lihtsalt toredaid koosviibimisi.

Ühiseks koosviibimiseks on avatud nii meie kinosaalid kui ka kinorestoranid, lounge'id ja klubisaalid! 10 kinokeskuse ja 39 kinosaali jagu avarat ruumi, tipptasemel heli, pilti ning filmivalikut on avatud korraldama üritusi kuni ligi 500 inimesele.

Privaatseanss või üritus Apollo Kinos

Apollo Kino privaatseansil saab vaadata kinoekraanidel olevaid filme või võimalusel, enne teisi, kinno alles jõudvaid filme. Privaatseansil saab kinosaalis soovi korral enne filmi vaatamist näidata suurel ekraanil ka oma materjali, kasutada kinohelisüsteemi ja mikrofone. Vastavalt kinole, varieeruvad saalid 44 kohast 486 istekohani.

Tutvu kinoekraanile jõudvate filmidega

Igas kinos on olemas ka limiteeritud kogus laudu (nii tava- kui pukklauad), laudlinu, mikrofone ja muud vajalikke tarvikuid esitluste ning toitlustuse läbiviimiseks.

Heade koostööpartnerite abiga saame igas kinos pakkuda catering teenust kohvipausidest õhtusöökideni. Pakume võimalust korraldada meie mugavates ja kaunites Star lounge’des enne või pärast filmi suupistete ning tervitusjookidega vastuvõttu.

Tutvu kataloogiga!

Privaatseanss või üritus Apollo Kino kinorestoranis

Apollo Kino luksuslikes kinorestoranides Kristiine ja Ülemiste Keskuses pakume Eestis seninägematut kinoelamust koos mugavate staaritoolideliikuvate söögilaudade, maailmatasemel Dolby 7.1 heli ning Dolby laserprojektsiooniga.

Apollo kinorestoran on oma kontseptsioonilt täiesti uudne lahendus, mis taaselustab eelmise sajandi teisel poolel maailmas tuntud restoranilaudadega kinosaalid.Apollo Kino Kristiine kinorestoranis ootab teid 44 ning Apollo Kino Ülemiste kinorestoranis 60 ülimugavat staaritooli. Kinorestoran ootab külla gurmaane, kes lisaks heale filmielamusele hindavad ka suurepärast toiduelamust. Lihtsa ekraanipuudutusega toolidesse integreeritud tahvelarvutil saab tellida otse saalist lahkumata endale hõrkusid roogasid. Nauditav kinoelamus ja maitsev kõhutäis on garanteeritud!

Menüü valik O´Learys Kristiine kinorestoranis:

O´Learys, popkorn ja nachod.

Menüü valik Apollo Kino Ülemiste kinorestoranis:

Kinosnäkid, Chi, Vapiano, O`Learys, KFC, MySushi.

Privaatse kinokülastuse broneerimiseks palume võimalusel oma soovidest ette teatada vähemalt kümme päeva.

Seminari/konverentsi/peo tellimisvorm

Kontaktandmed

Seminari/konverentsi/peo tellimisvorm

Cateringi vajadus (toitlustusteenuse tellimine kino partneritelt)
Kinosnäkkide pakkumine (popkorn, nachod, karastusjoogid jm pisemad snäkid)
Esitlustehnika vajadus