Reklaam kinos

Ligi kuus aastat professionaalset reklaamteenust pakkunud Apollo Kinost on tänaseks kujunenud unikaalne meediakanal erinevatele ettevõtetele.

Apollo kinod asuvad Eesti suurimates kaubanduskeskustes, mida külastavad iga päev kümned tuhanded inimesed sooviga lahutada meelt, veeta kvaliteetselt vaba aega ja koguda uusi elamusi. Kinod on vaieldamatult nende keskuste populaarseimad ajaveetmise kohad ehk maja südamed ning seda aastaringselt. Eesti suurim kinooperaator tervitab filmisõpru kodumaal 10 kinokeskuse ja 39 kinosaaliga üle Eesti. Kõrgeima regulaarse külastatavusega kaubanduskeskustes pakume Euroopa tippkvaliteediga elamusi ning partneritele reklaampinda suurel ekraanil säramiseks.

Kinoreklaamist on kujunenud efektiivne meediakanal erinevatele ettevõtetele. Meie kinosid külastavad kõik võimalikud vanusegrupid, lastest pensionärideni, olenevalt filmist. Enda õige sihtrühma leidmine on reklaamijale äärmiselt lihtne – selleks tuleb kinokavast valida sihtrühma kõnetav film, millega enda toodet või teenust siduda saab.

Lase oma reklaamil särada Apollo Kinos!

Apollo kinodes on palju erinevaid reklaamivõimalusi, mille hulgast leiab klient  kindlasti enda sihtrühma kõnetava sobiva lahenduse.  Lisaks 39 kinoekraanile üle-Eesti asuvad kinode üldaladel ekraanid ja digipostrite pinnad ning võimalik on kasutada tooteesitluste degusteerimisi või erilahendusi.

Võimalusi on palju! Sobiva reklaamlahenduse leidmiseks küsi hinnapakkumist: info@megameedia.ee  

Ülevaade reklaampindadest:

Reklaam suurel kinoekraanil (39 ekraani):

Apollo Kino Solaris - 7 saali (Solaris Keskus)
Apollo Kino Mustamäe - 6 saali (Mustamäe Keskus)
Apollo Kino Coca-Cola Plaza - 11 saali (Hobujaama 5)
Apollo Kino Ülemiste – 6 saali (Ülemiste Keskus)
Apollo Kino Kristiine – 1 saal (Kristiine Keskus)
Apollo Kino Lõunakeskus - 6 saali (Lõunakeskus)
Apollo Kino Tasku - 4 saali (Tasku keskus)
Apollo Kino Pärnu - 3 saali (Pärnu Keskus)
Apollo Kino Astri - 3 saali (Astri Keskus)
Apollo Kino Saaremaa - 2 saali (Auriga Keskus)
Apollo Kino Eeden – 3 saali (Eedeni Keskus)
Apollo Kino Jõhvi – 2 saali (Pargi keskus)

  • Reklaam sisetelerites (77 telerit). Sistelerid asuvad Apollo kõikides kinodes üle Eesti, kinode üldaladel. Sisetelerites on võimalik näidata heliga klippe.
  • Reklaam digipostritel (241 postrit). Digipostrid asuvad Apollo kõikides kinodes üle Eesti, kinode üldaladel ja võimalik näidata kas pilti või videoklippi ilma helita
  • Tootenäidiste jagamine kinodes
  • Toodete tutvustamine ja degusteerimine kinodes

Kui Sul on  endal mõni muu põnev idee või nägemus, millist reklaamlahendust sooviksid kasutada, anna meile oma soovidest teada info@megameedia.ee